Ben jij een enthousiaste onderwijsprofessional met passie voor kunst en cultuur? Wil jij niets liever dan jongeren stimuleren en motiveren bij het uiten van hun creativiteit? Wij hebben een leuke vervangingsbaan per 1 augustus 2025 en zien graag je reactie tegemoet!
In het vakgebied kunst en cultuur staat de ontwikkeling van het artistiek-creatief vermogen van onze leerlingen centraal. Als docent kunst en cultuur leer jij je leerlingen kunst beleven, kunst maken en betekenis geven aan wat ze (mee)maken.
In afwisselende lessen combineer je theorie en praktijk. Voortdurend verras je de leerlingen met nieuwe inzichten. En met jouw artistieke opdrachten - die variëren van zelf (kunst)schilderen tot theatervoorstellingen bekijken - verkennen en versterken de leerlingen de kunstzinnige mogelijkheden. Zo leer jij ze bijvoorbeeld hun verbeeldingskracht gebruiken bij alle verschillende aspecten van een kunstwerk. Je gaat jouw bevlogenheid overbrengen in de lessen aan leerlingen van het vmbo. Deze lessen zal je voornamelijk gaan geven in de onderbouw. Verder ga je een bijdrage leveren aan de invulling van ons onderwijs, daarbij vinden wij het belangrijk dat leerlingen ook buitenschools en vakoverstijgend leren. Ook kom je in een onderbouw team te werken, dat elke periode met elkaar een projectweek verzorgd vanuit een thema.
Carmel College Salland in Raalte is een brede scholengemeenschap met ruim 2.250 leerlingen en bijna 300 medewerkers. Een school waar volop mogelijkheden zijn om in gezamenlijkheid verder te bouwen aan het onderwijs. We bieden praktijkonderwijs, vmbo-basis, kader en gemengd theoretische leerweg, havo, atheneum, vwo+ en vanaf volgend schooljaar ook Agora. Onze school heeft leerlingen uit de wijde regio rond Raalte. Wij zijn dan ook qua sfeer een echte regioschool. Je merkt het aan de ontspannen manier waarop leerlingen, begeleiders en docenten met elkaar omgaan. Naast de reguliere lessen is er aandacht voor ervaringsleren en is er ruimte voor leerlingen om keuzes te maken, bijvoorbeeld bij de Carmel Discovery en vwo+ in de onderbouw en bij de keuzestudie-uren. Iedere leerling beschikt over een laptop.
Ons onderwijs is georganiseerd in teams en domeinen
De teamleden zijn gezamenlijk verantwoordelijk voor het pedagogisch-didactisch klimaat en het begeleiden van de leerlingen. Elk team heeft een eigen domein in de school. Hier werkt een groep leerlingen, docenten en begeleiders meerdere jaren samen onder leiding van de teamleider. Dit heeft als voordeel dat de leerlingen in een overzichtelijke en vertrouwde omgeving werken, waar zij echt gezien en gekend worden. Op deze wijze kunnen wij leerlingen optimaal begeleiden bij hun ontwikkeling.
We zijn één school met twee locaties
De locatie Hofstedelaan (havo/vwo) is gehuisvest in een prachtig schoolgebouw dat is afgestemd op het onderwijsconcept, waarin de leerling in zijn leerproces centraal staat. We dagen leerlingen uit om het beste uit zichzelf te halen en bieden hen tal van keuzemogelijkheden om hun talenten optimaal te kunnen ontwikkelen. Op de locatie Florens Radewijnsstraat zijn het vmbo en het praktijkonderwijs gevestigd. Ook hier staat de leerling en zijn leerproces centraal. We gaan de relatie en samenwerking met de leerling aan vanuit Verbindend gezag. In leerjaar drie en vier vmbo bieden wij het profiel “Dienstverlening en Producten” aan. Wil je meer weten over de school en onze locaties, klik hier.
Wij bieden een baan van 0,6 fte tot maximaal 0,8 fte. Je krijgt in eerste instantie een contract voor bepaalde tijd van 1 augustus 2025 voor de duur van een jaar. Gaat het goed, dan zetten we het contract om naar een vaste aanstelling en je ontvangt een passend salaris vanuit de CAO VO; Schaal LB, maximaal 5.277,- euro bruto per maand bij een volledige baan.
Bij Carmel kun je rekenen op goede arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO VO zoals bijvoorbeeld 8,33% eindejaarsuitkering (volledige 13e maand), 8% vakantietoeslag, een goede pensioenregeling en tegemoetkoming in de reiskosten woon- werkverkeer.
Heb je interesse in deze functie? Solliciteer dan via de sollicitatiebutton. Heb je interesse maar toch nog een vraag? Bel of mail dan naar Sanne Gerritsen, bereikbaar op 06-23914148 of s.gerristen@carmelcollegesalland.nl.
Wij werven onze nieuwe collega graag zelf, acquisitie stellen wij niet op prijs.
Tijdens de meivakantie (19 april t/m 5 mei 2025) is de school gesloten. Voor vragen kan je het bovengenoemd telefoonnummer gebruiken, het e-mailadres is beperkt bereikbaar in deze periode.
Type | Vacature |
Organisatie | Stichting Carmelcollege |
Locatie | Carmel College Salland - Florens Radewijnsstraat (PrO/vmbo) |
Postcode | 8101 BW |
Stad | Raalte |
Adres | Florens Radewijnsstraat 6 |
Opleidingsniveau | 1e en/of 2e graads |
Werktijdfactor van | 0,60 |
Werktijdfactor tot | 0,80 |
Contract | Bepaalde tijd met uitzicht op vast |
CAO | Voortgezet Onderwijs |
Externe url | Bekijk |
Functie(s) |
Docent |
Vak | Beeldende vorming |
Publicatiedatum | 17-04-2025 |
Ingangsdatum | 01-08-2025 |
Reageer voor | 09-05-2025 |
Open Voor Zij-instromers | Nee |
Vacaturenummer | 7132 |
Iedere dag nemen ruim 33.500 leerlingen deel aan het onderwijs op één van onze 13 scholen met 45 locaties verspreid door heel Nederland. Met circa 4.200 collega’s dragen we iedere dag bij aan de ontwikkeling van jongeren in een belangrijke fase in hun leven. Wij zien het als onze opdracht om onze leerlingen maximaal voor te bereiden op hun toekomstige plek in de samenleving en werken intensief samen om het best denkbare onderwijs voor ze te realiseren! Wil jij hier ook aan bijdragen? Dat kan bijvoorbeeld als docent, leidinggevende of in een onderwijsondersteunende functie.
Meer over Stichting Carmelcollege