Manager team Strategie, Beleid & Projecten
ROC van Twente

Dit ga je doen

Je geeft leiding aan het team Strategie, Beleid & Projecten (SBP) binnen de Dienst Educatieve Technologie & ICT (ET&I), een veelzijdig team van 13 professionals. Samen werken jullie aan de toekomst van ROC van Twente. Van informatiemanagement tot privacy, van data gedreven werken tot het uitdragen van architectuur en principes binnen de ICT, jouw team is de motor achter strategische vernieuwing.

Je stuurt aan met vertrouwen, creëert ruimte voor eigenaarschap en stimuleert ontwikkeling. Je bent zichtbaar, betrokken en weet precies wanneer je moet versnellen of juist vertragen. Je bent niet alleen manager, maar ook verbinder, coach en sparringpartner.

Tegelijkertijd houd je het overzicht over alle lopende projecten binnen de Dienst ET&I, en ook in samenwerking met andere Diensten. Je helpt bij het stellen van prioriteiten, stemt af met andere teams en zorgt dat middelen en capaciteit effectief worden ingezet. Als beheerder van het projectenoverzicht ben jij de spil in het bewaken van voortgang en het behalen van strategische doelen.

Je bent ambassadeur van projectmatig werken en zoekt actief het gesprek met projectleiders en adviseurs om dit gedachtegoed verder te brengen, zowel binnen als buiten de Dienst. Daarnaast onderhoud je een sterk netwerk, zowel intern als landelijk, zoals met andere ROC’s en MBO Digitaal. Je maakt met de directeur en 3 andere teammanagers deel uit van het MT. Binnen dit team denk je mee over de koers en ontwikkeling van de Dienst, en draag je bij aan een integrale aanpak van de uitdagingen van vandaag én morgen.

Dit neem je mee

- Je bent in het bezit van een hbo-getuigschrift, bij voorkeur in Bedrijfskunde of Informatica
- Je hebt tenminste 5 jaar ervaring met het aansturen van een team, het liefst binnen een onderwijs- of ICT-omgeving
- Je hebt kennis van onderwijs, bedrijfs- en/of ICT-processen
- Je kunt je ideeën op een heldere manier omschrijven, uitdragen en aan anderen presenteren in zowel Nederlands als Engels
- Het is een pré als je kennis hebt van verschillende projectmanagementmethoden, zoals waterval, Agile, Kanban, Scrum en Lean.

Goed om te weten

Bij ROC van Twente krijg je alle ondersteuning om te worden wie je wilt zijn. Je bepaalt de inhoud van jouw loopbaan! Een leuk weetje: je komt terecht bij een van de beste werkgevers van Nederland. Die titel kregen we onder meer door onze fijne sfeer: ruim 2.000 collega’s hebben oog voor elkaar en onze studenten. En door onze goede arbeidsvoorwaarden. Deze zie je onder aan deze vacaturepagina.

- De sollicitatiegesprekken staan gepland eind september.
- Bij de start van je nieuwe uitdaging vragen we je om een VOG.
- Je krijgt een jaarcontract. Daarna hopen we je contract natuurlijk te verlengen.


- Onze arbeidsvoorwaarden vind je onderaan deze vacaturepagina.

Klinkt dit als jouw volgende stap? Wacht niet langer, we kijken uit naar jouw frisse blik en expertise. Solliciteer je? Klik dan op de gele ‘solliciteer direct’ button. Vergeet niet zowel je CV als je motivatiebrief te uploaden. Liever eerst meer weten? Voor vragen kun je terecht bij vacaturehouder Rick Ruumpol, via het mailadres of het telefoonnummer in het contactblok.

Liever eerst een kop koffie? Dat kan! Je toekomstige team kijkt al naar je uit! Speciaal daarvoor is er een meet & greet gepland op donderdag 28 augustus tussen 15:30 en 17:30 uur. We vinden het fijn om te weten dat je komt, meld je daarom van tevoren aan via [email protected].

_Vanwege de doorlooptijd van deze sollicitatieprocedure plaatsen we deze vacature tegelijkertijd intern en extern. Bij gelijke geschiktheid geven we voorrang aan onze huidige medewerkers, omdat we interne mobiliteit binnen ROC van Twente belangrijk vinden. Externe kandidaten nodigen we uiteraard ook van harte uit om te solliciteren._

Een gebruiksvriendelijke digitale leeromgeving, veilige digitale werkomgeving en stimulerende educatieve technologie. En kansen om digitale vaardigheden op te doen en te verbeteren. Bij de dienst E&I maken we het mogelijk voor onze studenten, samen met alle collega’s van ROC van Twente. We verbinden, experimenteren en brengen onze organisatie verder met digitalisering. Onze werkwijze? We denken vanuit kansen en oplossingen, leren van onze successen en fouten en geven elkaar ruimte en vertrouwen.

_Beste recruitmentbureaus, we waarderen dat je ons graag wilt helpen om ROC van Twente te laten groeien. Wij vullen onze vacatures graag zelf in en acquisitie wordt daarom niet op prijs gesteld._
Type Vacature
Organisatie ROC van Twente
Locatie ROC van Twente Gieterij
Postcode 7553 VZ
Stad Hengelo (Ov)
Adres Gieterij 200
Opleidingsniveau Niet van toepassing
Werktijdfactor van 0,80
Werktijdfactor tot 1
Contract Bepaalde tijd met uitzicht op vast
Externe url Bekijk
Functie(s) Overig
Vak Overig
Publicatiedatum 23-07-2025
Reageer voor 12-09-2025
Ingangsdatum 01-10-2025
Open Voor Zij-instromers Nee
Vacaturenummer 7464

ROC van Twente

Bij ROC van Twente draait alles om onderwijs. Daar zijn we voor, dat is ons bestaansrecht. Om goed onderwijs te kunnen geven, is ons onderwijs kleinschalig georganiseerd vanuit negen colleges, met elk een eigen sfeer. We noemen dat: ‘Flexibel binnen groot’. Onze studenten en deelnemers hebben voornamelijk te maken met het team dat zijn of haar opleiding verzorgt. Al deze onderwijsteams hebben een eigen teammanager en zijn onderdeel van een college. Daarnaast kent ons ROC een ondersteuningsstructuur die bestaat uit zes ondersteunende diensten.

Meer over ROC van Twente