Dit ga je doenDe administratieve organisatie binnen ROC van Twente is volop in ontwikkeling. Vanaf augustus 2025 wordt de administratie voor onze studenten en opleidingen bijgehouden in Eduarte, waaronder de beroepspraktijkvorming, examinering, intake en verzuim. Administratief medewerkers gaan als gevolg hiervan op een andere manier werken en vormen samen een nieuw team binnen elk van onze Colleges.
Jij begeleidt dit team, zorgt ervoor dat de medewerkers zich verder ontwikkelen en weet daarbij de talenten van iedereen in te zetten. Je kunt goed schakelen tussen de diverse vragen die je krijgt vanuit medewerkers, die allemaal volgens de nieuwe standaarden moeten gaan werken. Door jouw kennis van Eduarte word je de vraagbaak voor de collega's in je team, jij weet hier straks namelijk echt alles van! Goed om te weten: die kennis hoef je nog niet direct te hebben, maar kun je snel opdoen. Daarvoor bieden we verschillende trainingen aan.
Je stuurt het team aan door de inzetbaarheid van de medewerkers te optimaliseren. Zo zorg je er ook voor dat het team tijdens kantooruren bereikbaar is voor vragen van binnen en buiten de organisatie. Je krijgt diverse tools tot je beschikking om de kwaliteit van de dienstverlening te bewaken en hierop in te spelen.
Een uitdaging daarbij is dat jouw team op verschillende locaties werkt. Jouw taak is om ervoor te zorgen dat het team als een goed geoliede machine loopt. Verbinden kun jij namelijk als geen ander.
Ook leuk: je maakt deel uit van het begin van iets nieuws, dus je kunt veel zelf vormgeven.
Onder de verantwoordelijkheid van en mét de afdeling Studentenadministratie voor heel ROC van Twente, maak je deel uit van een netwerk van teamcoördinatoren om van en met elkaar te leren en om Eduarte verder binnen het ROC door te ontwikkelen.
Dit neem je mee- Hbo-diploma of hbo werk- en denkniveau (dit wordt vastgesteld in een assessment).
- Ervaring in het leidinggeven aan een administratief team of administratieve afdeling
- Verbindende eigenschappen voor de samenwerking met en ondersteuning van onze administratieve medewerkers
- Digitale vaardigheden, Microsoft Office kent geen geheimen voor jou. Het is fijn als je bekend bent met Eduarte, maar we kunnen je alle ins- en outs van deze software ook leren.
- Bij voorkeur heb je ervaring met onderwijsprocessen en/of met werken in een mbo-instelling.
Goed om te wetenBij ROC van Twente krijg je alle ondersteuning om te worden wie je wilt zijn. Een leuk weetje: je komt terecht bij een van de beste werkgevers van Nederland. Een titel die al 3 keer op rij door de medewerkers aan het ROC van Twente is toebedeeld. De sfeer is goed en onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Deze zie je onderaan deze vacaturepagina.
- De sollicitatiegesprekken staan gepland op 20 mei a.s.
- Bij de start van je nieuwe baan vragen we je om een Verklaring Omtrent het Gedrag
- Je krijgt een jaarcontract. Daarna hopen we uiteraard je contract te verlengen
- De mogelijkheid wordt geboden om 1 dag thuis te werken
- Voor meer informatie mag je contact opnemen met Arend Jan Pleizier, directeur College voor Creatieve Industrie & ICT (06 – 14324071)
- Tijdens de meivakantie van 18 april 2025 t/m 5 mei 2025 is Arend Jan Pleizier enkel per mail bereikbaar voor jouw vragen (
[email protected]). Houd er rekening mee dat het vanwege de vakantieperiode iets langer kan duren voordat je een reactie ontvangt. Na 6 mei beoordelen we de binnengekomen reacties en hoor je meer van ons.
ROC van TwenteBij ROC van Twente draait alles om beroepsonderwijs. Al leren we onze studenten meer dan een vak! Vanuit onze negen colleges – elk met een unieke sfeer – dagen we ze uit om grenzen te verleggen en de beste versie van zichzelf te worden. Binnen de colleges verzorgen verschillende onderwijsteams de opleidingen. Daarvoor werken ze samen met het beroepenveld én onderwijspartners. Zo bereiden we studenten voor op hun toekomst en de maatschappij van morgen.
College voor Creatieve industrie & ICTBij ons maken studenten zich klaar voor een baan in de creatieve industrie of ICT. Daarvoor bieden we een breed palet aan opleidingen; van podiumkunsten tot ICT-support en van fashiondesign tot evenemententechniek. Het motto van ons college? Oog voor elkaar! We hebben oprechte aandacht voor wat we doen, wie we zijn en wat ons bezighoudt.
_Beste recruitmentbureaus, we waarderen dat je ons graag wilt helpen om ROC van Twente te laten groeien. Wij vullen onze vacatures graag zelf in en acquisitie wordt daarom niet op prijs gesteld._