Dienst Communicatie & MarketingWerk je bij de dienst Communicatie & Marketing, dan is geen dag hetzelfde. Iedere dag staan we klaar om studenten, medewerkers, bedrijven, organisaties en andere doelgroepen van ROC van Twente te informeren en te verbinden. Dat doen we vanuit een geïntegreerde aanpak, waarbij we schakelen van (strategisch) advies naar aantrekkelijke (online) communicatie, vernieuwende communicatieconcepten en eventcommunicatie. Dit doen we zowel voor de organisatie als voor specifieke mbo colleges of opleidingen. En we doen het voor Endoor, ons attractieve label voor maatwerk opleidingstrajecten voor bedrijven. Ook de communicatie met en voorlichting aan toekomstige (jongere en volwassen) studenten is een belangrijk onderdeel van ons werk. Kortom: alle elementen van het vak komen aan de orde.
We versterken ons team graag met een veelzijdige, creatieve medewerker Communicatie & Marketing.
Dit ga je doenAls creatieve duizendpoot ben je van alle markten thuis. Je zet jouw skills in om ons onderwijs voor volwassenen zichtbaar te maken. Dat doe je samen met een sterk team van bevlogen adviseurs, online specialisten en vormgevers. Je vertrekt vanuit heldere marketingplannen en weet die onder meer te vertalen naar beklijvende content voor onze campagnes. In de ochtend maak je na een goed gesprek met één van onze adviseurs bedrijfsopleidingen een nieuwsbrief voor werkgevers waarmee we samenwerken. In de middag maak je die veel gelezen post voor LinkedIn die studiezoekers aanzet tot actie. Je schrijft tussendoor rake interviews en haalt ervaringsverhalen bij deelnemers op. Daarna werk je onze webpagina’s over volwassenenonderwijs bij, zodat het altijd actueel op onze website staat. Uiteraard zorg je er met onze SEO-specialist voor dat de pagina’s optimaal vindbaar zijn. En is het beeld nog wel actueel genoeg? Wellicht is het tijd om nieuw fotomateriaal te laten maken. Jij zet de lijntjes uit. Aan het eind van de middag ga je verder met het maken van dat verrassende online magazine over de opleidingstrajecten van Endoor en ROC van Twente.
Dit neem je mee* Afgeronde opleiding op mbo/hbo niveau in (online) communicatie of online marketing.
* Brede, actuele kennis van copywriting, social media, online platforms en toolings.
* Veel ervaring met het maken van content voor diverse on- en offline communicatiemiddelen.
* Vaardig met CRM-pakketten (Tribe, MS Dynamics) en Mailchimp.
* Je weet wat volwassen studiezoekers beweegt.
* Communicatief sterk en je hebt een sterk ontwikkeld, creatief taalgevoel.
Goed om te weten* Dienstverband: voor de duur van 1,5 jaar, met indien mogelijk een verlenging.
* Flexibele werktijden en mogelijkheid tot thuiswerken.
* Voor indiensttreding wordt gevraagd een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) te overleggen.
Heb je interesse en wil je solliciteren? Wil je meer weten, bel dan met Erick van Zijl, manager C&M. Dat kan via 06 54724860 of
[email protected]. Wil je aan de slag? Verras ons met je sollicitatie en maak duidelijk waarom jij onze collega moet worden. Doe dat voor 21 februari 2025. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 28 februari 2025.
ROC van TwenteBij ROC van Twente draait alles om beroepsonderwijs. Al leren we onze studenten meer dan een vak! We dagen ze uit om grenzen te verleggen en de beste versie van zichzelf te worden. Dat doen we samen met het beroepenveld en onderwijspartners. Zo bereiden we studenten voor op hun toekomst en de maatschappij van morgen. Deze rol van betrokken beroepsopleider van én voor Twente kunnen we alleen waarmaken met de hulp van onze ondersteunende diensten.
Dienst Communicatie & MarketingAlle elementen van het communicatie- en marketingvak komen aan bod bij onze dienst! Elke dag informeren en verbinden we onze studenten en medewerkers. Daarvoor brengen we diverse specialismes samen: we schakelen van (strategisch) advies naar aantrekkelijke online- en eventcommunicatie en vernieuwende communicatieconcepten. Extra afwisselend is dat we werken voor de organisatie, colleges én opleidingen. En dat we ook toekomstige studenten een kijkje in de keuken van ROC van Twente bieden.
_Beste recruitmentbureaus, we waarderen dat je ons graag wilt helpen om ROC van Twente te laten groeien. Wij vullen onze vacatures graag zelf in en acquisitie wordt daarom niet op prijs gesteld._